Spolehlivý partner pro kompletní vytápění objektů

Úspory pro Vaši budoucnost

více

Nabízíme komplexní služby

více

Naši partneři

 

MasterTherm

Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.

Společnost Master Therm tepelná čerpadla s.r.o. je největším českým výrobcem tepelných čerpadel. První čerpadlo opustilo jejich výrobní závod v roce 2002 a od té doby se jejich čerpadla úspěšně instalují nejen v Česku, ale i v Evropě.

 

Rojek

Rojek dřevoobráběcí stroje a.s.

Rodinná akciová společnost s více než devadesátiletou tradicí vyrábí kromě dřevoobráběcích strojů i širokou škálu kotlů. Pro svoji jednoduchost a širokou rozmanitost jsou velmi oblíbené nejen u našich klientů…

 

Atrea s.r.o.

Atrea s.r.o.

Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku 1990 snižování energetické náročnosti provozu vzduchotechnických zařízení, hlavně uplatněním moderních rekuperačních výměníků, dokonalé vestavěné regulace a postupný přechod na plně automaticky řízené systémy větrání.

Verner

Verner a.s.

Další partner z východočeské oblasti, pro naše klienty zajímavý především svými automatickými peletovými a produktovými kotli. Kromě nich tato společnost dodává i spoustu dalších produktů, především krásná krbová kamna a interiérové kotle.

 

 

Ponast

PONAST s.r.o.

Tato firma z Valašska je jediným českým specializovaným výrobcem automatických kotlů na peletky a dodavatelem řady souvisejících zařízení. Kromě toho nabízí i další široký výrobní program.

 

 

Regulus

Regulus spol s r.o.

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od začátku byl budován jako ryze česká firma. I přes narůstající počet zaměstnanců se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy. Pro nás je důležitým partnerem nejen při využívání sluneční energie.

 

 

Stiebel

Stiebel Eltron spol. s r.o.

Společnost Stiebel Eltron netřeba nijak zvlášť představovat. Produkty tohoto nadnárodního kolosu jsou již od roku 1924 známé a oblíbené v celém světě.

 

Stomix

STOMIX spol. s r.o.

Společnost STOMIX byla založena v roce 1993 v obci Žulová na Jesenicku jako ryze česká privátní společnost a již původní záměr společnosti spočíval ve výrobě materiálů pro zateplování budov. Pro nás a naše klienty je v této oblasti spolehlivým partnerem.

Baumit

Baumit spol. s r.o.

Dalším partnerem pro poskytování služeb spojených nejen se zateplením budov je společnost Baumit. Kromě zateplení nám poskytuje i další a další partnerské služby.

 

DŘEVAS - RK CONSULT, s.r.o.

Společnost působí na trhu již od roku 2004, kdy původní realitní a právní služby rozšířili o stavební činnost. Společnost je naším partnerem pro nabídku energeticky soběstačných staveb – aktivních domů.

 

IWWA s.r.o.

Společnost IWWA je naším dlouhodobým partnerem zabezpečující veškerou činnost související s výběrovými řízeními, se získáním dotací a dalšími službami, které jsou nutné pro četné realizace.

ra.

 

 

Novinky

Stavební veletrhy BRNO

Navštivte nás na našem stánku v rámci Stavebních veletrhů v Brně a zeptejte se nás na cokoliv ohledně Vašeho otopného systému. Chc...

Volná vstupenka na veletrh

Stavíte, renovujete otopný systém, uvažujete o tepelném čerpadle? Napište si o volnou vstupenku na veletrh Stavotech - Moderní dům...

Nová zelená úsporám 2013

"14. června 2013: Nový program Ministerstva životního prostředí nabídne na snížení energetické náročnosti domů víc než jednu mil...

Více novinek